İnsan kaynakları raporları ve analiz

İK raporlarınızı anında canlı olarak görebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Raporlarını Verimliliğe Dönüştürün

Personel raporları, personel özlük raporları, personel bordro raporları, personel maliyet raporları, İzin mesai raporları, personel devam kontrol raporları (PDKS), personel verimlik raporları, personel departman bazında yaş, cinsiyet, engel durumları, İstihdam Teşvik raporları gibi tüm insan kaynakları raporlarının tablolar ve grafikler aracılığıyla önemli ölçümleri vurgular halinde  analizlerini tasarlıyoruz.

İnsan Kaynakları rapor analizleri, ik raporları, ik analizleri, insan kaynakları pdks raporları, devam kontrol raporları
İnsan Kaynakları analizleri Dashboard 

İnsan Kaynakları rapor analizleri, İnsan Kaynakları departmanınızda neler olup bittiğini, İnsan Kaynakları stratejisini sürdürülüp sürdürülmediğini kontrol etmenizi sağlar. Aynı zamanda, Personel raporları, personel özlük raporları, personel bordro raporları, personel maliyet raporları, İzin mesai raporları, personel devam kontrol raporları (PDKS), personel departman bazında yaş, cinsiyet, engel durumları, İstihdam Teşvik raporları gibi tüm insan kaynakları raporlarının analizlerini grafiklerle tasarlıyoruz.

İnsan kaynakları rapor ve analiz özellikleri

Verileriniz Sürekli Canlı

 İnsan kaynakları raporlarınız sisteminize bağlı canlı verilerden oluşur. Rapor hazırlamak için zaman kaybetmezsiniz.

Mobil & Web Arayüz

İnsan kaynakları yöneticileri raporlarına İster web, ister mobil uygulaması ile her zaman ulaşabilir.

İçerik - Analiz Teknikleri 

Zengin içerik ve sistematik analiz teknikleri ile istediğiniz bilgiye anında ulaşabilir ve hızlı kararlar alabilirsiniz.

Kurumsal Arayüz

Kullanımı kolay, şirketinize ve yöneticilere özel tasarlanan kurumsal tema seçenekleri. Ayrıca departman bazında rapor tasarımları.

Sıkça Sorulan Sorular

Microsoft Power BI İş Zekası ile İnsan kaynakları raporlarına yönelik sıkça sorulan sorular;

Personel Raporu: Günlük koşullar altında insan kaynakları departmanının çalışanın kişisel bilgilerini, özellikle de iş deneyimi ve iş hacmi kalıplarını toplaması ve harmanlaması gerekiyor. Bu veriler, insan kaynaklarının daha etkili tahmin ve planlama ile daha iyi işe alım kararları vermesine yardımcı olur.
Performans Raporu: Bu raporlar; ölçmeyi, raporlamayı, yönetmeyi veya çalışan ilerlemesini içerir. Ayrıca, bu raporda performans değerlendirmeleri ve anahtar performans göstergeleri (KPIs) yer alır.

Bordro Raporu: Bu rapor, zaman içindeki kazanç artışını, asgari ücreti, fazla mesaiyi, teşvikleri, ücretli izinleri ve bordro kesintilerini içerebilen çalışan ücretini anlamak için kritik bir insan kaynakları raporudur

Vardiya Raporu: Vardiya raporuyla çalışanların müsaitlik durumu kolaylıkla takip edilebilir ve yönetilebilir. Bu rapor sayesinde kendi biriminize ait günlük, haftalık ve aylık vardiya planı oluşturulabilir. Boş günler görülerek işgücü verimli ve doğru şekilde planlanır. Tarih aralığı, çalışan türü ve departman bazında özel raporlar, çalışanlar için aylık vardiya raporları hazırlanabilir. Vardiya türleri, molalar ve çalışma saatlerine dair kurallar ihtiyaçlar doğrultusunda düzenlenebilir.

İşe Alım Raporu: Bu rapor, adaylar ve açık pozisyonlar hakkında tüm bilgileri tek bir yerde toplayarak zamandan tasarruf edilmesine ve daha verimli bir işe alım süreci oluşturulmasına yardımcı olur. Bir işe alım raporu, size aşağıdakileri içeren işe alım faaliyetinin tam bir resmini verir

Personel Sayısı Raporu: Bir personel sayısı raporu, departmanlardan hangisinin zamanla yeteneklerini kaybettiğini, hangisinin tam kapasiteye ulaştığını görmenizi sağlar. Ayrıca çalışan hareketindeki eğilimleri göstermede de yardımcı olur.

istediğiniz tüm İK raporlarını dijitale çeviriyoruz. Rapor hazırlamak için kaybedilen zamanın önüne geçiyoruz. 

İnsan kaynaklarının tüm şirketler için en önemli değerdeki departmanlardan biridir. İnsan kaynakları raporlaması ile çalışanların verimliliği, çalışan durumları, gibi detaylı analiz raporlar tasarlıyoruz. Ayrıca, etkileşimli insan kaynakları raporları işletmelere personelini daha iyi anlama, ortaya çıkan sorunları tespit etme ve kaynaklarını daha akıcı, sonuç odaklı bir şekilde yönetmek için profesyonel çözümler sunuyoruz.

İnsan kaynakları departmanı her gün tonlarca bilgiyi işler. Bu bilgiler, çalışan kayıtlarını, maaş fişlerini, şikayetleri ve daha birçok şeyi içerir. Ayrıca, tüm bu veriler kapsamlı bir insan kaynakları raporu oluşturmak için kullanılır. Ancak veriye dayalı raporlar oluşturmak zor ve zaman alıcı olabilir. Raporları doğrudan sizin yazmanız gerektiğini düşünebilirsiniz, ancak raporlarınızı otomatik hale getirmek hayatınızı çok daha kolaylaştırabilir.

Raporlar otomatik hale getirerek belgeleri sorunsuz bir şekilde yönetebilir ve raporlamayı etkili bir süreç haline getirebilir. Bu sayede her şey insan kaynakları kontrol panelinde tek bir yerde görüntülenebilir. Ek olarak, otomatizasyon tablolar ve grafikler aracılığıyla önemli ölçümleri vurgular. Bu, verilerinizi görselleştirmeyi kolaylaştırır. Otomatik insan kaynakları raporlaması ayrıca birkaç saniye içinde daha net ve detaylı veri metrikleri sağlayabilir.

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Hakkımızda
 • 20 yıldan fazla tecrübeye sahip yazılım ve finans ekibimiz ile iş dünyasının isteklerini, beklentilerini çok iyi biliyoruz. Büyümekte olan müşterilerimize, karar alma sürecinde hız kazandıran, canlı verilerden oluşan ve özel analiz teknikleri kullanılan raporlar sunmaktayız.
Hizmetlerimiz
 • - Mali Analiz Raporları
 • - Yönetim Raporları
  - Satış Raporları
 • - Satın alma Raporları
  - İK Raporları
  - Bütçe Raporları
 • - İş Zekası Raporlama 
 • - ERP Entegrasyonları
 • - Yazılım Destek ve Danışmanlık
Sektörlerimiz
 • Gıda Sektörü
 • Kimya Sektörü
 • Makine Sektörü
 • Medikal Sektörü
 • Perakende Sektörü
 • Tekstil Sektörü
 • Havacılık Sektörü 
 • Yapı ve İnşaat sektörü
 • Ambalaj Sektörü
Doğa Yazılım ve Bilişim Hizmetleri

İş Zekası ve Veri Analitiği Raporlama Çözümleri  © Copyright 2002
Tel    :  0850 532 58 60
Gsm  : 0532 566 09 50
Mail : info@dogayazilim.com

İletişim Bilgilerimiz

Doğa Yazılım |

| İş Zekası ve Veri Analitiği Raporlama Çözümleri © Copyright 2002