Türkiye' nin İş Zekası ve Raporlama Çözüm Merkezi

Alanında uzman yazılım ve finans ekibimizle, 
iş dünyasının beklenti ve isteklerini çok iyi biliyoruz.
Karar alma sürecinize hız kazandıracak çözümler üretiyoruz.

Yönetim raporları ad hoc İş zekası raporlama

Hakkımızda

20 yıldan fazla tecrübeye sahip finans ve yazılım ekibimiz ile iş dünyasının isteklerinin, beklentilerinin farkındayız. Büyümekte olan müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için çok çalışmakla beraber kendimizi sürekli yenilememiz gerektiğinin bilincindeyiz. 

İşlerinizi kolaylaştırmak, şirket performansınızı arttırmak ve en önemlisi işinize değer katmak için Microsoft Power BI iş zekası aracı ve analitik rapor çözümlerimizle
Doğa Yazılım  ailesi olarak yanınızdayız.

Yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, veri bilimi, veri analitiği ve iş zekasını önemseyen bir firma olarak şeffaflık değerlerimizden taviz vermeden daha da fazla çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz.

Doğa Yazılım olarak büyümekte olan müşterilerimize, karar alma sürecinde hız kazandıran, canlı verilerden oluşan ve özel analiz teknikleri kullanılan raporlar sunmaktayız.    

Hizmet Değerlerimiz

Tecrübelerimizden yola çıkarak, işletmelerin stratejiden, operasyonlara kadar tüm iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak

Müşteri isteklerinin tümünü kapsayan online çözümler üreterek, işletmenin büyümesine yardımcı olmak.

İş Zekası, veri bilimi ve analitiği konusunda yüksek standartlarda anlaşılır, kolay ve karar aldırıcı raporlar oluşturmak.

İş Zekası ile şirket maliyetlerini kontrol etmek ve maliyetlerin revize edilmesini için işletmeye gerekli bilgiyi sağlamak.

İş Zekası ile etkin yönetimi kolaylaştırmak.
Sağlıklı ve doğru kararlar almanızı sağlamak

İş Zekası ile şirket verimliliğini ve kârlılığını arttırmak.

Kurumsal marka kimliğimizi bir adım öne çıkarmak.

Rekabet ortamlarında kolayca riskleri göstermek ve kararlar almanızı sağlamak.

Analizler doğrultusunda göz ardı edilen fırsatları değerlendirmenizi sağlamak.

Şirket içi faaliyet yönetiminizi optimize edip en üst seviyeye çıkarmak.

İş hacminizi çeşitli parametre takip altına alıp büyümeyi gerçekleştirmenizi sağlamak.

Anlık olarak yönetimsel çıktılara ulaşıp hızlı karar almanızı sağlamak.

Sıkça Sorulan Sorular

Microsoft Power BI İş Zekası ve Raporlama aracına yönelik sıkça sorulan sorular;

Kuruluşun üzerinde oluşmuş değerlere ilişkin daha geniş bir perspektife sahip olmak, kuruluşun stratejilerini belirlemek, kaynaklarının dağılımını ve yönetiminin sürdürülebilirliğini sağlamak ve en önemlisi gelecek endeksli planlar oluşturmak adına yüksek önem arz etmektedir.

İş Zekası – Business Intelligence (BI): Belirli yerlerdeki verileri (erp, database, excel, internet, vb) tek bir tablo içerisine alıp, modelleyerek analiz ettikten sonra; raporlar, özetler, tablolar, grafikler, çizelgeler halinde anlamlı hale getiren süreçlerin bütünüdür.
Kısaca veriyi anlamlı bilgiye dönüştürür.

İş Zekası ile kısaca; zamanında doğru kararlar alabilir, faaliyetlerinize yönelik süreçleri optimize edebilir, riskleri önceden fark edebilir, rekabet sahasında avantajlı olabilir, yüksek doğrulukta çok boyutlu şirket değerlerine ulaşabilir, kurumsal marka kimliğinizi bir adım ön plana çıkarabilir, birçok önem arz eden sonuca hızlıca ulaşabilirsiniz.

Microsoft Power BI; Microsoft tarafından sunulan bir iş analiz aracı hizmetidir. Kullanıcıların kendi raporlarını ve gösterge tablolarını oluşturmaları için etkileşimli görselleştirmeler ve iş zekası yetenekleri sağlar. Veriyi hızlıca anlamlı bilgiye dönüştürür. 

Microsoft Power BI; iş iç görülerini siz ve işiniz için en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı olmak üzere birlikte çalışan bir yazılım hizmetleri, uygulamalar ve bağlayıcılar koleksiyonudur. Power BI, çevrimiçi olarak da adlandırılan Microsoft Power BI hizmeti (app.powerbi.com) Power BI’ın SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) bölümüdür. Power BI hizmetindeki panolar ve raporlar işletmenizin nabzını tutmanıza yardımcı olur.

Microsoft Power BI; beta veri kaynakları dahil olmak üzeri '134' veri kaynağına erişip verilerinizi raporlayabilir. Buna .pdf uzantılı dosyalarda dahil !

Microsoft Power BI; oluşturmuş olduğu erişim altyapısı sayesinde tüm mobil ve tablet cihazlarından Power BI Web Portal üzerinde yer alan rapor ve panolara erişmek mümkün. Mobil-Tablet cihazlar üzerinden, rapor ve panolarınıza erişmek için ise; uygulama mağazasından Power BI uygulamasını indirip ilgili cihaza kurmak buna ek olarak internet erişimi sağlamanız yeterli.

İhtiyacınız olan raporlar maksimum 10 gün içinde tasarımı yapılır, canlı olarak olarak muhasebe verilerinize bağlanır, Muhasebenin yaptığı her girdi ve çıktı hareketleri otomatik rapora yansır ve otomatik analiz edilir.

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Hakkımızda
 • 20 yıldan fazla tecrübeye sahip yazılım ve finans ekibimiz ile iş dünyasının isteklerini, beklentilerini çok iyi biliyoruz. Büyümekte olan müşterilerimize, karar alma sürecinde hız kazandıran, canlı verilerden oluşan ve özel analiz teknikleri kullanılan raporlar sunmaktayız.
Hizmetlerimiz
 • - Mali Analiz Raporları
 • - Yönetim Raporları
  - Satış Raporları
 • - Satın alma Raporları
  - İK Raporları
  - Bütçe Raporları
 • - İş Zekası Raporlama 
 • - ERP Entegrasyonları
 • - Yazılım Destek ve Danışmanlık
Sektörlerimiz
 • Gıda Sektörü
 • Kimya Sektörü
 • Makine Sektörü
 • Medikal Sektörü
 • Perakende Sektörü
 • Tekstil Sektörü
 • Havacılık Sektörü 
 • Yapı ve İnşaat sektörü
 • Ambalaj Sektörü
Doğa Yazılım ve Bilişim Hizmetleri

İş Zekası ve Veri Analitiği Raporlama Çözümleri  © Copyright 2002
Tel    :  0850 532 58 60
Gsm  : 0532 566 09 50
Mail : info@dogayazilim.com

İletişim Bilgilerimiz

Doğa Yazılım |

| İş Zekası ve Veri Analitiği Raporlama Çözümleri © Copyright 2002